листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за постигнатите резултати 01.01.-30.09.2023 - Макстил АД


Образложение за постигнати резултати јануари - септември 2023.pdf

Објавено на: 31.10.2023 16:00:25
Документ БР.: DOC_10191-729/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации