Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за одобрување на зделка со заинтересирана страна


Predlog odluka.pdf

Објавено на: 06.11.2023 15:19:39
Документ БР.: DOC_13285-218/2023
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери