листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани извештаи - 01.01.-30.09.2023 година


9 Месечно известување - Пекабеско АД - 2023 - Консолидиран.xls

Објавено на: 10.11.2023 14:13:27
Документ БР.: DOC_12298-99/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.