листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложениe за остварени консолидирани резултати за период Јан-Сеп 2023 година

 


Obrazlozenie za ostvareni Konsolidirani rezultati 3Q-2023 - Pekabesko ad.pdf

Објавено на: 10.11.2023 14:13:32
Документ БР.: DOC_10191-735/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации