Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ


ОДЛУКИ ОД СОБРАНИЕ НА АКЦИОНЕРИ.PDF

Објавено на: 15.11.2023 14:02:25
Документ БР.: DOC_12283-135/2023
Урнек: Други одлуки од собрание