листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Kонсолидиран Биланс на успех за период 01,01,-30,09,2023

 


Консолидиран Биланс на успех 30,09,2023.xls

Објавено на: 15.11.2023 14:02:46
Документ БР.: DOC_12298-111/2023
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.