листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Ви доставуваме известување за промена во сопственоста во РЖ УСЛУГИ АД Скопје


Известување до Македонска Беза за хартии од вредност.docx

Објавено на: 04.12.2023 14:10:10
Документ БР.: DOC_10191-763/2023
Урнек: Други ценовно чувствителни информации