листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за одржување на Собрание на акционерите


Јавен повик до акционерите - берза.pdf

Објавено на: 11.12.2023 14:05:27
Документ БР.: DOC_10109-145/2023
Урнек: Јавен повик за собрание