листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во прилог Ви доставуваме Календар на настани во 2024 година за РЖ УСЛУГИ АД  Скопје.


Календар на настани за 2024 год (2).doc

Објавено на: 17.01.2024 14:10:52
Документ БР.: DOC_10191-32/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации