листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

 

Јавен повик за Годишно Собрание – 27.03.2024 година

 


01 - Јавен повик за Годишно собрание на 27-ми март 2024 година.pdf

Објавено на: 23.02.2024 09:00:52
Документ БР.: DOC_10109-5/2024
Урнек: Јавен повик за собрание