листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

финансиски извештаи за 2023 година


фин.известај 31,12,2023.xlsx

Објавено на: 23.02.2024 14:10:59
Документ БР.: DOC_26445-10/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.