листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.2023 - 31.12.2023


Македонска берза -12 Месечни известувања.xls

Објавено на: 26.02.2024 14:10:25
Документ БР.: DOC_26445-11/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.