листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неривидираните финансиски извештаи на друштвото за периодот 01.01.2023 - 31.12.2023


Образложение кон резултатите за 2023.pdf

Објавено на: 26.02.2024 14:10:25
Документ БР.: DOC_10191-131/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации