листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.2023, 

Корекција во Биланс на Успех во ред 24 и 26


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - 31-12-2023.xlsx

Објавено на: 26.02.2024 14:15:25
Документ БР.: DOC_26445-14/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.