листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Член 40 точка 4 од Правилата за котација, Скопски пазар АД Скопје објавува Образложение кон резултатите за период од 01.01.-31.12.2023 година:


Образложение за остварените резултати за 01.01.-31.12.2023.pdf

Објавено на: 26.02.2024 14:15:25
Документ БР.: DOC_10191-134/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации