листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложени кон остварени резултати за 2023 година.


Образложение-финанс-резулт-31.12.2023.doc

Објавено на: 27.02.2024 14:05:14
Документ БР.: DOC_10191-140/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации