листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за настанатите значајни промени во неревидираните, неконсолидираните Финансиски извештаи за 2023 година.


Obrazlozhenie_ADING_poedinechen_31.12.2023.pdf

Објавено на: 28.02.2024 14:05:15
Документ БР.: DOC_10191-143/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации