листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01,01,2023-31,12,2023г


6 и 12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци-2023.xls

Објавено на: 28.02.2024 14:06:15
Документ БР.: DOC_26445-23/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.