листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01.-31.12.2023 


12 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци 23.xls

Објавено на: 28.02.2024 14:08:15
Документ БР.: DOC_26445-24/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.