листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН ФИНАНСИСКИТЕ ИЗВЕШТАИ ЗА 2023


obrazlozenie12.23.pdf

Објавено на: 28.02.2024 14:08:15
Документ БР.: DOC_10191-146/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации