листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Тетекс АД Тетово, објавува информација за откуп на сопствени акции


Izvestuvanje do Berza za otkup na sopstveni akcii 28.02.2024.pdf

Објавено на: 28.02.2024 14:07:15
Документ БР.: DOC_12291-5/2024
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции