листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2023


Finansiski izveshtai _31.12.2023.xls

Објавено на: 28.02.2024 14:09:15
Документ БР.: DOC_26445-25/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.