листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските извештаи и Годишен извештај од работењето


Образложение кон неревидирани финансиски извештаи-2023.pdf
ГОДИШЕН ИЗВЕШТАЈ-Сигурносно Стакло-2023.pdf

Објавено на: 28.02.2024 14:06:15
Документ БР.: DOC_10191-144/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации