листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација: Известуваме за промена на календарот на настани за 2023 година односно Неревидирани финансиски извеѓтаи за периодот од 01.01-31.12.2023 година ќе објавиме најдоцна до 10.03.2024 година

Објавено на: 28.02.2024 16:00:56
Документ БР.: DOC_10191-152/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации