листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Тетекс АД ги објавува неревидираните неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.-31.12.2023 


Тетекс АД - Финансиски извештаи за период 01 01 - 31.12 2023.xlsx

Објавено на: 29.02.2024 14:13:53
Документ БР.: DOC_26445-37/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.