листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД  објавува образложение за неревидираните неконслоидираните финансиските извештаи  за период 01.01.-31.12.2023


Образложение за остварените резултати за период 01.01.-31.12.2023.docx

Објавено на: 29.02.2024 14:13:53
Документ БР.: DOC_10191-166/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации