листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тетекс АД го објавува финансискиот план за 2024 година


Финансиски план 2024.pdf

Објавено на: 29.02.2024 14:12:53
Документ БР.: DOC_10191-165/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации