листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Објаснување кон финансиските извештаи за периодот 01.01.-31.12.2023 г.


Објаснување кон финансиските извештаи 31.12.2023.docx

Објавено на: 29.02.2024 14:16:54
Документ БР.: DOC_10191-169/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации