листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани финансиски извештаи на ОИЛКО 01.01.-31.12.2023 .xlsx

Објавено на: 29.02.2024 14:18:54
Документ БР.: DOC_26445-42/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.