листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2023 за АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


01.01-31.12-2023.xls

Објавено на: 29.02.2024 14:21:54
Документ БР.: DOC_26445-45/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.