листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение за неревидирани финансиски извештаи за период 01.01-31.12/2023 на АД ЕВРОПА СКОПЈЕ


Образложение 01.01-31.12.2023 год.docx

Објавено на: 29.02.2024 14:21:54
Документ БР.: DOC_10191-175/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации