листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи на АУТОМАКЕДОНИЈА АД за периодот 01.01.2023 - 31.12.2023 


12М 2023 поединечни - Аутомакедонија АД.xls

Објавено на: 29.02.2024 14:52:43
Документ БР.: DOC_26445-47/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.