листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи за период 01.01.2023 - 31.12.2023 за Аутомакедонија АД


Допис до МСЕ - 29.02.2024 - 12М поединечен.pdf

Објавено на: 29.02.2024 14:53:14
Документ БР.: DOC_10191-178/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации