листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

12 Месечни известувања - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци


12 Месечни известувања 2023 - Цементарница УСЈЕ АД - природа на трошоци.xls

Објавено на: 29.02.2024 15:00:28
Документ БР.: DOC_26445-48/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.