Македонски
English
листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Соопштение за исплата на третата полугодишна камата на сопствениците на Перпетуални обврзници од втората емисија

 

 


Соопштение.docx

Објавено на: 29.02.2024 15:20:55
Документ БР.: DOC_10191-182/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации