листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

НЕРЕВИДИРАНИ  ФИНАНСИСКИ  ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 31.12.2023


Makosped berza 31.12.2023.xls

Објавено на: 29.02.2024 15:48:02
Документ БР.: DOC_26445-50/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.