листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН НЕРЕВИДИРАНИТЕ  ФИНАНСИСКИ И КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗА ПЕРИОД 01.01. - 31.12.2023


01.01-31.12.2023.doc

Објавено на: 29.02.2024 15:48:05
Документ БР.: DOC_10191-183/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации