листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.2023-31.12.2023


Неревидирани финансиски извештаи 31.12.2023.xls

Објавено на: 01.03.2024 08:56:20
Документ БР.: DOC_26445-53/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.