листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатитеод неревидирани финансиски извештаи 01/01/2023-31/12/2023


Obrazlozenie kon rezultatite Popova Kula izvestai 31.12.2023.doc

Објавено на: 01.03.2024 08:55:29
Документ БР.: DOC_10191-184/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации