листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

                                                           Согласно Глава 6 одправилникот за котација го објавуваме следново

                                                            -Образложение на финансиските извештаи за 2023 година


Образложение на билансите за берза 2023 (1).pdf

Објавено на: 01.03.2024 14:06:42
Документ БР.: DOC_10191-191/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации