листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01.-31.12.2023


УГОТУР 2023 Берза.xls

Објавено на: 01.03.2024 14:07:42
Документ БР.: DOC_26445-60/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.