листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

ОКТА АД - Скопје објавува Соопштение за остварените неревидирани финансиски резултати во 2023 година


Соопштение_Финансиски резултати 2023.pdf

Објавено на: 01.03.2024 14:10:42
Документ БР.: DOC_10191-195/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации