листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

ОКТА АД - Скопје објавува неревидирани финансиски извештаи за годината која заврши на 31.12.2023 година


ОКТА Финансиски извештаи 2023.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 14:10:42
Документ БР.: DOC_26445-62/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.