листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Согласно глава VI од Правилата за котација објавуваме неревидирани финансиски извештаи со состојба 31.12.2023

 


01.01-31.12.2023 MАКЕДОНИЈА ОСИГУРУВАЊЕ.xlsx

Објавено на: 01.03.2024 14:15:42
Документ БР.: DOC_26445-67/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.