листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за достава на неревидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.2023-31.12.2023 за АД Грозд Струмица


IMG_0021.jpg

Објавено на: 01.03.2024 14:13:42
Документ БР.: DOC_10191-198/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации