листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон резултатот од работењето во периодот од 01.01. до 31.12.2023 година.


образложение 31.12.2023г..pdf

Објавено на: 01.03.2024 14:13:42
Документ БР.: DOC_10191-199/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации