листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кoн неревидираните финансиски извештај ЗК Пелагонија 31.12.2023


Образложение кoн неревидираните финансиски извештај ЗК Пелагонија 31.12.2023.doc

Објавено на: 01.03.2024 14:52:12
Документ БР.: DOC_10191-210/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации