листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон финансиските Извештаи


Образложение кoн неревидираните финансиски извештај ПЕЛИСТЕРКА АД 31.12.2023-.doc

Објавено на: 01.03.2024 16:12:26
Документ БР.: DOC_10191-216/2024
Урнек: Други ценовно чувствителни информации