листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи 01.01-31.12


12 Месечни известувањаАД Струмичко поле.xlsx

Објавено на: 04.03.2024 08:56:07
Документ БР.: DOC_26445-82/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.