листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани финансиски извештаи


Неревидирани фин.извештаи за период 01.01.2023-31.12.2023 - АД Грозд Струмица.xls

Објавено на: 04.03.2024 14:05:11
Документ БР.: DOC_26445-83/2024
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 31.12.